Vertical Drop Down CSS3 Menu Css3Menu.com

 
Aktuální informace

Zdravíme všechny mushery, příznivce České Kanady!

Sněhové podmínky nám bohužel nedovolují přichystat závod tak jak bylo původně plánováno ale díky podpoře Přírodního parku Česká Kanada s.r.o. se nám podařilo vymyslet náhradní variantu. Akce proběhne podobně jako jarní "Rozloučení s Mírou" a bude se tedy jednat nejen o závod pro aktivní mushery/závodníky, ale i setkání a případně i příjemná vyhlídková projížďka pro všechny (nejen) Mírovo známé z nejen mushingových kruhů :-) Konat se bude opět na místě zaniklé obce Rajchéřov kde bude postaven velký partystan s veškerým občerstvením a trať bude projíždět po loukách v jejím okolí, v blízkosti rybníku Walden a Hadího vrchu. V místě není dostupné ubytování, je nutné spát ve vlastním či nás kontaktovat a pokusili bychom se při větším zájmu domluvit otevření penzionu vzdáleného cca 10 km. Zároveň je ale možné přijet i až v SOBOTU do 11h! Startovné je díky hlavnímu sponzoru akce a organizátora MT PPČK firmě TV PRODUCTS CZ s.r.o. 0 Kč! Přihlášky v případě zájmu prosím posilejte na mail: martinrehout@gmail.com, kompletní propozice viz. záložka propozice.

PRO DIVÁKY: V případé zájmu doporučujeme divácké místo na Hadím vrchu, objeví se zde i podrobnéjší mapka. K TRATI NENÍ MOŽNÉ ZAJET AUTEM, VJEZD DO LESA JE UMOŽNĚN POUZE ZÁVODNÍKÚM! Auta je možné nechat nejbliže v Návarech či u silnice ze Starého Města p. L. na Kleintaxen.

Sledujte náš facebook facebook.com/ceskoukanadou kde Vás budeme informovat o aktuální sněhové situaci, v připadé jejího zhoršení by se trať zkracovala a mohlo by nakonec jít jen o volnou projížďku a trénink ale vše se včas dozvíte stejně jako další detailnějši informace :-)

Bližší informace ohledně turistické kategorie budou ještě zveřejněny. Připomínám, že všichni účastníci, mimo turistické kategorie musí mít při prezentaci vyplněný Chiplist, ten je ke stažení u přihlášky na stránkách www.ceskoukanadou.cz, nebo přímo zde:

Těšíme se na všechny účastníky a věříme, že se letošní závod podaří uskutečnit za téměř ideálních podmínek.