Vertical Drop Down CSS3 Menu Css3Menu.com

 
Informace pro návštěvníky


Závod se koná ve dnech 14. a 15. února 2015 v oblasti zvané Česká Kanada, mezi městem Nová Bystřice a obcí Staré Město pod Landštejnem v okresu Jindřichův Hradec.

Start a cíl závodu je umístěn v blízkosti Výcvikového střediska U.K. Praha u obce Klášter, asi 4 km od Nové Bystřice.

Samotná trať závodu míjí klášterní kostel Nejsvětější Trojice, který patří mezi nejvýznamnější památkové objekty v regionu a dále prochází hlubokými lesy a pastvinami v blízkosti hranice s Rakouskem a její velká část vede panenskou přírodou bývalého hraničního pásma.

Parkování pro návštěvníky bude zajištěno v bezprostřední blízkosti startu a cíle závodu.

Závod bude odstartován v sobotu i v neděli v 10,00 hodin a jednotliví účastníci se budou vydávat na trať ve dvouminutových intervalech asi do půl dvanácté. Návrat prvních závodníků do cíle očekáváme cca v půl jedné. Vyhlášení vítězů se bude konat v neděli v cca 16,00 hodin v areálu U.K. Praha.

Jelikož se jedná o jediný podobný závod v tomto regionu, věříme, že vám nabídneme velmi atraktivní podívanou a příjemné prožití soboty a neděle.

Vstupné, včetně parkovného je 30,- Kč. Vstupné na sobotu i neděli je 50,- Kč. Děti do 15ti let zdarma.

V zájmu vlastní bezpečnosti dbejte prosím pokynů pořadatelů a konferenciéra. Zdržujte se prosím pouze v prostoru určeném pro diváky a v žádném případě a nevstupujte na trať v době průjezdu spřežení.
Prohlídka úvaziště psů bohužel není možná, aby nebyly porušeny zásady Řádu ochrany zvířat pro závody psích spřežení.
Vzhledem k vysokému počtu psů účastníků závodu, nechte pokud možno své čtyřnohé miláčky doma. Pokud je přivezte sebou, mějte je prosím neustále pod dozorem na vodítku a v žádném případě je nepouštějte na volno.

Děkujeme za pochopení a těšíme se nashledanou v Klášteře u Nové Bystřice,

pořadatelé závodu